4 Temmuz 2016

Denizli Üniversite Taksi

0534 548 61 61

Yılların verdiği tecrübeli ve güvenli ekibimiz ile sizlerin en yakın dostu olan Denizli Üniversite Taksi sizlere hizmetin en kaliteli halini sunmaktan her zaman büyük bir zevk alıyor. Bizleri 7/24 saat arayabilir ve evinizin, işyerinizin önünden sizleri gelip alalım ve sizin gözünüzün önünde açtığımız taksimetremizi yine sizlerin varış yerinde kapatalım. Ekip arkadaşlarız her zaman düzenli ve saygılı olup kendi özel hayatlarına özen veren kişilerden oluşmaktadır. Bizim amacımız her zaman kaliteyi sizlerin ayağına kadar getirmek ve sizlerin bize olan güveni asla sarsmadan en sıcak halimiz ve gülen yüzümüzle sizlere hizmet vermektir.

13595381_1650081228648049_252626367_nBizi Denizli’nin her bölgesinden arayabilirisiniz bizim için uzaklık mesafesinin hiçbir önemli değil önemli olan sizlerin memnun olmasın ve bizleri tercih etmeniz olacaktır. Araçlarımızın hepsi son model olup takip sistem ile hepsi kontrol edilmekte ve görevli arkadaşlarımız her zaman bakımlı ve şıktır. Hepside akıcı Türkçeleri ile nazik ve saygılı kişilerden oluşmaktadır. Belli Arallıklarda özel eğitim almaktadır ve sizlere hizmetin her zaman en kaliteli halini sunmakla görevli kişilerdir. Denizli Üniversite Taksi olarak siz sevgili öğrenciler gönül rahatlığı ile ulaşmak istediğiniz nokta için bizleri tercih edebilirisiniz.

Acil bir işiniz var ve teksi bulamıyorum diye hayıflanmadan bizleri internet üzerinde kayıtlı bulunan sitemizden hemen bulabilir ve gitmek istediğiniz yön bize bildirin ve arkadaşlarımız sizlerin can güvenliğini ve mal güvenliğinizi kontrol altına alarak özel sigortalı araçlarımızla hemen gitmek istediğiniz yöne sizleri gönül rahatlığı ile götürsün. Bizler her zaman özel kişiler olup siz sevgili öğrencilerin maddiyatlarında göz önünde bulundurur ve elimizden gelen tüm yardımla sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti her zaman Denizli Üniversite Taksi olarak sunabiliriz.

0534 548 61 61