4 Temmuz 2016

Denizli Ulus Taksi

0534 548 61 61

Bir taksi düşünün ki siz araca binmeden taksimetre açmaz ve gideceğiniz yerin uzak ya da yakın olduğuna aldırmadan sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya bakar. İşte biz Denizli Ulus Taksi olarak tam bundan söz ediyor ve sizlerin zarar görmesine asla müsaade etmiyoruz. Bizi her yönden arayabilir ve sizin için hemen yola çıkarız. Sevdiğinize ve arzu ettiğiniz her ortama sizleri 7/24 saat taşımanın gururu ile daha da iyi olmanın yolarlın her zaman arayan köklü bir firma olma özelliğimizden asla taviz vermiyor ve sizleri her zaman ailemizin bir parçası olarak görüyoruz.

13607836_1650081615314677_1619077418_nBizler asla sizlerin bütçesini sarsacak bir uygulama ile sizleri taşımayız. Sizler ne zaman taksiye binerseniz biz işte o zaman kilometreyi açar ve sizin de görmenizi bekleriz. Fazla bir ücret talep etme gibi bir lüksü olamayan ekip arkadaşlarımız sizlerden sadece hakkı olana talep edecektir. Denizli Ulus Taksi araçların hepsi uzaktan izlenme yöntemi ile takip edilir ve sizlerin can güvenliği her zaman ilk planda gelir. Ekip arkadaşlarım her zaman çok nazik ve güler yüzlü insanlardır. Araçlarımız her zaman bakımlı ve temiz olup araçlarda kesinlikle sigara izimi yasaktır.

Biz sadece insan değil sevgi, sağlık, can taşıyoruz ve sizleri yeri gelince sevdiklerinize,  yeri gelince sağlık için hastaneye taşıyoruz. Bizler sizlere her zaman aşırı önem veriyor ve yanınızda olmak için elimizden geleni en lüks araçlarımızla yapmanın hazzını yaşıyoruz. Sizlerin bizlerin hem ailesi hem de misafirleri olarak bizlerin ile her yere gönül rahatlığı ile gidebilir ve arkadaşlarımızın gerecekten saygılı hallerinden çok memnun kalırsınız. Bizler her zaman müşteri memnuniyeti için çalışan bir ekip olduğumuz için sizlere ayrı önem veriyor ve Denizli Ulus Taksi olarak bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz.

0534 548 61 61