4 Temmuz 2016

Denizli Kampüs Taksi

0534 548 61 61

Ulaşım her il için önemli bir nokta arz eder. Taksi sektörü ise her ilde aynı şekilde kendini göstermelidir. Bizler Denizli merkezi olarak sizlere hizmet vermeye ve tüm taksi ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya çalışmaktayız. Denizli Kampüs Taksi öncelikle siz değerli öğrencilerimize ve daha sonra tüm halkımıza hizmet vermektedir. En başarılı ve en özel hizmetleri sizlere sıcak ve samimi bir karşılama ile yapmaktayız. Güven ve konforun tam adresi olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Çok yönlü olan taksilerimiz ve şoförlerimiz sizi ve ailenizi güven içinde taşıyacaktır. Gece her türlü saat dilimi içinde anında bizleri arayarak taksi ihtiyaçlarınızı karşılama şansına sahip olacaksınız.

13598971_1650081401981365_2115179924_nEvinizden hangi uzaklıktaki mesafe olursa olsun sizleri taşımaktayız. Denizli bölgesinin en başarılı taksi taşımacılığını yaparak, müşterilerimizi ve değerli öğrencilerimizi mağdur etmemekteyiz. Denizli Kampüs Taksi olarak bölge içinde yeterli bir ölçü ile hizmet vermekteki. Lazım olduğu andan itibaren bir telefon kadar uzakta olduğumuzu bilmeniz gereklidir. Fiyat ve kalite anlayışı bakımından ise son derece anlayışlı ve kaliteli bir hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Bizim için sizin kalite anlayışınız son derece önemlidir. Sıcaktan bunalan ve kendini serin yerlere veya kısa mesafelerde oyalamaya veren halkımızın, uzak yerlere seyahat ederken kullanmaları için taksilerimizin hepsi klimalı olarak emrinizde olacaktır.

Okullar bitince eşya taşıma derdi gibi büyük sorunlarınız olduğu anda taksilerimiz uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet verecektir. En önemlisi de sizlere her zaman güler yüzlü bir personel ile hizmet sunmaktayız. Bizim için gülen yüzünüzün solmaması her birinden çok daha önemlidir. Denizli Kampüs taksi aynı zamanda taksilerimizin içinde bulunan zaman geçirmek için yeterli olacak gazete ve dergilerde de siz değerli müşterilerimize özel hizmetler vermekteyiz.

0534 548 61 61