4 Temmuz 2016

Denizli İncilipınar Taksi

0534 548 61 61

Arkadaşlar taksi sizleri için genel bir ihtiyaç ve bizlerde sizlere yılların verdiği bu tecrübe ile hizmet veriyor ve sizleri bizlerde olan beklentilerini her zaman çok iyi biliyoruz. Ekip arkadaşlarız sizlere her zaman güler yüzlü davranmayı ve taksilerini temiz tutmayı çok iyi bilen kişilerdir. Araçlarımız son model araçlar olup hepside özel sigorta sisteminde yer almaktadır. Sizler Denizli İncilipınar Taksi olarak bizleri her zaman arayabilir ve sizleri istediğiniz noktaya götürmemizi isteyebilirisiniz. Bizim için gideceğiniz yönün uzunluk ve ya da kısalık derecesi önemli olmadan sizlerin rahatı için hareket ederiz.

13576566_1650080735314765_1539264623_nArkadaşlarımız her zaman sizler araca bindiğiniz zaman kilometre acar ve sizin bu anı göreniz isterler. Zira bizler sizleri kandırmak ya da hile yapmak taraftarı olmadan sizlere hizmet vermen bir firma olmanın gururu ile hareket ediyoruz ve sizlerden aldığımız güveni asla kaybetmeyi düşünmeden hareket ediyoruz. Arkadaşlarımız her zaman nazik ve saygılı kişiler olur sizlerin ruh halini çok iyi analizi etme yeteneğine sahiptirler. Bizler sizlerin Denizli İncilipınar Taksi olarak aileniz gibi oluyor ve arzu ile sizleri taşımayı çok iyi biliyoruz. Aileniz nasıl sizleri göz bebeği ise siz sevgili misafirlerimizde bizlerin göz bebeğidir.

Bizi sadece gitmek istediğiniz yer için değil isterseniz marketten alacağız ama gidemediğiniz poşetleriniz içinde arayabilirisiniz. Sizin adınıza onları teslim alır ve emanetleriniz sizlere teslim ederiz. Evinizde yalnız yaşıyor ve acil bir ilaca ihtiyacınız varsa hemen bizleri Denizli İncilipınar Taksi olarak arayın v özel ilacınızı sizlere arkadaşlarımız en kısa süre içinde getirip bıraksın ve sizlere verdiğimiz önem ne kadar yoğun sizlerde görün. Bizi sizler hiç çekinmeden 7/24 saat arayabilir ve sizlere hizmet vermemizi isteyebilirisiniz.

0534 548 61 61