4 Temmuz 2016

Denizli Fatih Taksi

Fatih bölgesinin yakınlarında mısınız? Taksi mi lazım? Hemen 10 dakika içerisinde kapınızda taksi.
Ayrıca, bu taksi taksimetresi kapıda açılan taksi..

0534 548 61 61

13599070_1650080685314770_214606577_n

Bizler sizlere her yönlü hizmet vermeyi kendimize hedef haline getirmiş köklü bir firma olarak en sizlerin güveni bizler için her zaman çok önemli diyoruz. Sizleri istediniz adresten alıyor ve Denizli Fatih Taksi olarak en konforlu şekilde sizleri gideceğiniz yere ulaştırıyoruz. Sizlerin güven duyduğu taksi firması olarak isterseniz çocuklarız ile bizlere emanet edebilir ve gözünüz hiç arkanızda kalmadan emanetlerinize gözümüz gibi bakar ve onların güveni için hemen ulaşacakları noktaya varabiliriz. Sizler bizleri her zaman internet üzerinden bulabilir ve kayıtlı olan telefon numaralarından bizlere çok hızlı şekilde ulaşmanızı sağlarız.

Hizmette asla sınır tanımıyor ve evinizde yalnız yaşıyor ve dışarıdan almanız gereken bir şey varsa sizlerin adına alıyoruz ve hemen adrese teslim ediyoruz. Acil ilaca ihtiyacınız varsa sizlerde hemen güler yüzlü ekip arkadaşlarımızı arayabilir ve Denizli Fatih Taksi olarak sizlere getirmemiz rica edebilirsiniz. Bizim her zaman tek hedef1imizi sizlerin huzuru ve bizlerden memnun olmanız olacaktır. Biz kendimizi sizlerde görüyor ve ailemize nasıl saygı gösteriyorsanız siz sevgili misafirlerimize ve ihtiyaçlarınıza da aynı ilgili ile yaklaşmaktan mutlu kalıyoruz. Araçlarımızın hepsi konforlu araçlar olup özel takip sistemi ile her an kontrol ediliyor ve sizlerin güveni her zaman ilk planda tutuyoruz.

Ekip arkadaşlarımız dönem içinde her zaman özel eğitime tabi tutulur ve sizlere daha kaliteli nasıl hizmet verebilirler bunu konuda titiz bir çalışma içinde olurlar. Okuyan genç arkadaşlarımız her zaman sizlere yardımcı olacak ekip arkadaşlarımız sizlerin ekonomik durumlarını göz önünde tutarak kilometre açmadan sizlerin bütçesi inceltmeyi hiçbir zaman düşünmezler. Bir taksiye ihtiyacınız varsa sizlerde sizlerin hemen Denizli Fatih Taksi olarak arayabilir ve ekip arkadaşlarımızdan gitmek istediğiniz yere kendinizi götürmesini isteyebilirsiniz.

0534 548 61 61