4 Temmuz 2016

Denizli Çınar Taksi

0534 548 61 61

Sizlerde acil bir taksimi lazım? İşte tüm eğitimli ekibimiz ve son model araçlarımız ile sizleri en rahat seyahat etmeniz ve huzurlu olmanız için sizlere hizmet veren Denizli Çınar Taksi sizlerin en acil durumlarınızda ya da gezmelerinde yanında olacak taksi durağı olarak sizlere hizmet vermenin gururu ile çalışıyoruz. Yılların tecrübeleri ile sizlere en güler yüzlü ekip arkadaşları ile çalıştığımızı söylemek isteriz. Araçlarımız her zaman çok temiz ve bakımlı olup özel sigortaları zamanında yapılmaktadır. Sizlerin can güvencesine ve rahatlığına önem veren taksi durağımız sizlere her zaman en yakın durak olacaktır.

13607836_1650081615314677_1619077418_nKadromuzda bulanan tüm arkadaşlarımız belli zamanlarda özel eğitimden geçer ve sizlere nasıl hizmet vermeleri gerektiği konusunda uzman arkadaşlar tarafından eğitim alırlar. Sizler Denizli Çınar Taksi olarak bizleri aradığınız zaman farkımızı göreceksiniz. Çünkü bizler uzaklığa önem vermiyor ve sizlerin kapısına gelmeden ve sizlere araçlara binmeden kilometreyi açmıyoruz. Sizlerin kontrolünde gerçekleşen bu durum bizlere olan güveninizin belgesi olsun istiyoruz.

Siz sevgili misafirlerimiz bizleri Denizli Çınar Taksi olarak 7/24 saat arayabilir ve can güvenliğinize aşırı önem bir firma olduğumuzu sizlere ispat edebiliriz. Araçlarımız ve arkadaşlarımız takip sistemi tarafımızdan her zaman takip edilir ve sizlerde bu anlamda çok rahat ve konforlu yolculuğunu tadına varabilirisiniz. Bizleri tercih etmenizin başka bir nedeni ise güler yüzlü ekip arkadaşlarımı her zaman saygılı ve temiz kişiler arasında seçilmekte ve hepsinin ayrıca özel bir yabancı dil konuşması gerekmektedir. Bizleri aramak isterseniz her zaman sizleri misafir edebilir ve gitmek istediğiniz yere en kısa zamanda içinde sizleri ulaştırabilirsiniz. Bizler sizleri aracımızda taşırken sevgi taşıdığımızı çok iyi biliyor ve sizleri her zaman sevdiklerinize kavuşturmanın gururu ile hareket ediyoruz.

0534 548 61 61