4 Temmuz 2016

Denizli Çaybaşı Taksi

0534 548 61 61

Biz ekip olarak yıllardır sizlere hizmet vermeni en sıcak gururu ile sizlere tüm araçlarımızı değiştiğimizi ve en son model araçlarla sizlere hizmet verdiğimizi söylüyoruz. Denizli Çaybaşı Taksi firmamızı aradığınız zaman en hızlı şekilde sizlere ulaşan arkadaşlarımız her zaman temiz ve bakımlı olacaktır. Ayrıca akıcı bir Türkçe konuşmaları sizlerin de dikkatinde kaçmaz. Ayrıca yeni yasaya göre yabancı dil bilmeleri konusunda özel eğitim alan arkadaşlarımız sizlere en kaliteli hizmeti sunmanın keyfini yaşarlar. Araçlarımızda her zaman bulanan takip sistemi ile kontrol edilir ve sizler varacağınız noktaya huzur içinde gidersiniz.

13576566_1650080735314765_1539264623_nBiz sadece yolcu taşımıyor ayrıca umut taşıyoruz, hüzün taşıyoruz. Arkadaşlarımız sizlerin ruh halini çok iyi anlar ve her zaman nazik tavırlarından asla ödün vermeden sizlerin güvenini kazanarak varmak istediğiniz noktaya kadar görüyor sizleri rahat ekmesini sağlarlar. Denizli Çaybaşı Taksi olarak bizler sizlerin bizden memnun kalmasın ve her zaman bizleri ailenizden biri olarak görmeniz için olan üstü gayret gösterir ve sizlere saygıda asla kusur etmeyiz. Bizim en büyük farkımız ise sizler araça binmeden kilometre açmayız ve sizin gözü önünde kilometreyi açarak sizlerinde görmesini sağlarız.

Bizler çok makul fiyatlar uygular ve sizlerin bütçesini asla sarsmayı düşünmeyiz ve sizleri kandırmak gibi bir politika içine girmeyiz. Bizleri 7/24 saat arayabilir ve ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirisiniz. Denizli Çaybaşı Taksi olarak artık sizlerde bizlere çok hızlı ve garantili ulaşabilin diye bizlerde site adresinizde sizlere telefon numaraları veriyor ve bizleri aradığınız zaman sizlerde farkımızı anlayın diyoruz. Siz sevgili misafirlerimiz bizler için çok değerli ve önemli olduğunuz için araçlarımızın hepsi özel sigortalı olup sizlerde araç içinde varacağınız noktaya kadar tarafımızdan sigortalı konumda olurusunuz.

0534 548 61 61