4 Temmuz 2016

Denizli Akkonak Taksi

0534 548 61 61

Siz sevgili müşterilerimize acil araç mı? Gerekiyor hemen bizleri internet üzerinde bulanan telefon numaramızdan ulaşabilir ve en keyifli yolculuğu sizlere Denizli Akkonak Taksi olarak ekip arkadaşlarımızın sunacağı hizmetten görebilirisiniz. Yıllardır sizlere en kaliteli v en güvenli şekilde hizmet veren firmamız artık yenilendi ve tüm taksilerimiz son model araçlar olup hepsi siz daha araca bindiğiniz anda sigortalı konumunda sizleri misafir olarak görmeye başlıyoruz. Arkadaşlarımız her zaman bakımlı ve güler yüzlü bir şekilde sizlere hizmet verecek ve saygıda sizlere asla kusur etmeyecektir. Araçların temiz ve bakımlı olması sizlerinde gözlerinden asla kaçamayacaktır.

13595730_1650081311981374_2059387376_nEkip olarak her zaman özel eğitimden geçen arkadaşlarımız akıcı Türkçe konuşmaları ile de sizlerin dikkatinden asla kaçmayacaktır. Kıyafet konusunda her zaman titiz olan firmamız sizlerin arzularına göre hareket eden narin firmalardan biri olma özelliğini her zaman koruyor. Bizi Denizli Akkonak Taksi olarak aradığınız anda sizleri kapınızdan almaya geliyor ve siz araca binmeden asla kilometre açmıyoruz. Gideceğiniz noktada yine sizlerin gözü önünde kilometreyi kapatıyor ve asla sizlere zarar gelecek konular yapmıyoruz. Bizleri her zaman ister acil olarak, isterseniz keyif olarak her zaman gönül rahatlığı ile arayabilirisiniz.

Bizler uzakları yakın eden taksi firması olduğumuza inanıyor ve sizler bizleri daha telefon ile aradığınız zaman sizlere hemen özel hizmet vermeye başlıyoruz. Bizleri sizler Denizli Akkonak Taksi olarak 7/24 saat arayabilir ve sizlere hizmet vermemizi sağlayabilirisiniz. Sizlere en güvenli seyahat hizmetini sunara ve sizlerin rahat etmesini için her zaman özel önem vermeye gayret ederiz. Bizlerden bir şikayetseniz olursa hemen ofisimizi arayarak bizlerin daha kaliteli olmasına yardımcı olabilirisin. Bizler sizlere artık bir telefon kadar yakın olmanın gurur ile sizlere hizmet veriyoruz.

0534 548 61 61